Author: a***9
Date:
Review: Very cute and realistic
Màu sắc: Màu hồng nổi bật
Price: 281.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 310 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 54 cm |
| SKU | sb2411270303434743 |
Author: a***9
Date:
Review: Very cute and realistic
Màu sắc: Màu hồng nổi bật
Author: r***9
Date:
Review: جميله جدًا ومطابقه للصور
Màu sắc: Màu hồng nổi bật
Author: c***u
Date:
Review: very cute this is a good buy from shein.... i love it.... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👍👍👍👍👍👍👍✌️✌️✌️✌️🫰🫰🫰🫰🫰🫰🫰😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Màu sắc: Màu hồng nổi bật
Author: r***n
Date:
Review: nice product good quality fast shipping and reasonable prices will definitely order again and also recomend pls like for points thank you
Màu sắc: Màu hồng nổi bật
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm